Büstiyer

Salaş Büstiyer Modelleri ve Fiyatları

Kadın büstiyer modelleri, hem günlük hem de iç giyim parçası olarak tercih edilen ürünlerdir. Vücut yapılarına uygun son derece farklı büstiyer modelleri tasarlanmıştır. Böylece her kadın, stilini yansıtabileceği parçaları kolaylıkla bulabilir. 

Büstiyerler dantelli ve şık bir gömleğin ya da yaka kısmı açık bir tişörtün içine giyilebilir. Bu sayede göz kamaştırıcı bir şıklık elde edilecektir. Kadın büstiyer modellerinin bir diğer kullanım alanı da iç giyim kombinleridir. Hem rahat hem de toparlayıcı bir özelliğe sahip olan büstiyer çeşitlerini pek çok kadın sutyen yerine kullanmaktadır. Büstiyerler sutyenlere göre daha rahat kullanımı olan ürünlerdir. 

Güneş Kızı firmamız, birçok çeşit büstiyer satışını gerçekleştirmektedir. Siz de firmamıza ait bu büstiyer çeşitlerini spor yaparken, özel davetlerde ya da iç giyim ürünü olarak tercih edebilirsiniz. Diğer tüm büstiyer modellerini daha detaylı görmek için hemen kategorilerimizi incelemeye başlayın! 

Salaş Büstiyer Özellikleri

Son derece estetik görünümünün yanında rahatlığıyla da dikkat çeken büstiyerler, günümüzde kadın giyimin vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Özellikle salaş modelleri, oldukça modern görünümleriyle tarzınıza fark katar. Öne çıkan büstiyer çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Pedli büstiyer, hem kapatıcı hem de toparlayıcı özelliği ile iç belli etmeyerek daha estetik görünüm sunar. Bu tarz büstiyer modelleri hem tek parça hem de gömlek ya da ceket gibi ürünler ile kombinlenebilir. 
  • Uzun büstiyer modelleri, korse yerine kullanılabilen ürünlerdir. Dar elbise modellerinin içine giyilebilir. 
  • Toparlayıcı büstiyer modelleri; göğüs, bel ve sırt bölgesini kavrayarak daha sıkı bir görünüm sağlar.
  • Fermuarlı büstiyer modelleri, kolay giyilip çıkarılan ve bluz gibi kullanılan ürünlerdir. Genel olarak tek başına kullanılır.
  • Kısa, yarım büstiyer çeşitleri, crop top moda akımını yakalamak için tek başına kullanılabilir. Aynı zamanda askılı crop top şeklinde de kullanılabilir.
  • Uzun kollu büstiyer tasarımları, daha serin havalarda kullanılır. Tayt ya da Jean kombinleri için uygundur.

Büstiyerler, tüm bu özellikleri ve cesur görünümleri ile özellikle son yıllarda en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu anlamda her kadının zevk ve ihtiyaçlarına göre geniş bir ürün çeşidi seçeneği sunar. Saten, kumaş, dantel ve deri büstiyer çeşitleri en fazla kullanılan modellerdir. Ayrıca görünüm olarak tops, örme bralet ve püsküllü bralet modelleri salaş görünümlü büstiyerlere benzer.

Büstiyer Fiyatları

Kadın giyimin gözde parçalarından biri olan büstiyerlerin fiyatları da oldukça merak edilen konulardan biridir. Büstiyer fiyatlarını birçok unsur etkiler. Bu unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Büstiyer kumaşının malzemesi
  • Tasarım ögeleri
  • Kullanım alanı
  • Büstiyer üzerinde kullanılan diğer detaylar

Bununla birlikte salaş giyim ürünleri ile ön plana çıkan Güneş Kızı, web sitesinde çeşitli fiyat aralığında birçok büstiyer modeli sunmaktadır. Bu modeller, belirli dönemlerde kampanyalı fiyatlarla da satışa sunulur.