Kazak

Kadın Salaş Kazak Modelleri ve Fiyatları

Kazaklar, el örgüsü ve makine üretimi ile piyasaya sürülen çeşitli üst giyim parçalardır. Kış kombinlerinin vazgeçilmez ürünleri olan kazak modelleri, her pantolon ve etek çeşidi ile uyum sağlar. Aynı zamanda ister şık ister spor kombinler yapma imkanı da sağlar. 

Modaya ayak uydurmaktan geri kalmayan kazak modelleri, artık tercih edenleri gayet şık ve modern gösterecek seviyede dizayn edilmekte ve giyim piyasasında bulunmaktadır.  Müşterilerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan bu kazaklara “Güneş Kızı” kategorilerinden ulaşabilir, her tarza hitap eden ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Kazak söz konusu olduğunda, rahatlık ve salaşlık ön planda tutulmalıdır. Dar ve insanı sıkan kazaklar tercih dildiğinde alerji gibi rahatsızlıklar yarattığı araştırmalarla kanıtlanmıştır. Rahat ve salaş kazak modelleri tercih etmeniz, moda ve sağlık bakımından daha doğru bir tercih olacaktır.

Salaş Kazakla Modern Bir Tarz Yakalayın! 

Şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeyen bu tarzın temelinde, oversize kesim yatmakta. Bu kesimle birlikte hacimli ve geniş duran kazaklar, tercih eden kadınlara şık ve modern görünümler de kazandırmaktadır. 

Salaş giyimi tercih etmek için herhangi bir vücut ölçüsü kalıbına girip kendinizi sınırlamanıza gerek yok. Her ölçüden müşteriye hizmet etmekte olan bu tarz, şimdi sizlerle buluşuyor.

Kazak Modelleri Nelerdir? 

Şu an piyasada birçok kazak türü bulunmakta ve tasarımcılar bu türü daha da genişletmeyi hedeflemektedir. Bu kazak modelleri arasında her kesimin tercih edebileceği ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Kadın kazak modelleri şunlardır: 

  • Boğazlı Kazak: boyun kısmını saran kazaklar için bu isimlendirme kullanılmaktadır.
  • Boğazlı Triko Kazak: Örgü anlamına gelen trikonun örgü stiline göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Hem örgü hem de boğazlı kazaklar için bu tanımlama kullanılmaktadır.
  • Triko Kazak: İlmek ve örgü özelliğine sahip olması sayesinde buruşma özelliği olmayan kazaklardır.
  • Balıkçı Yaka Kazak: 80’li yılların gözdesi olan bu kazak yeniden moda olmuş ve sizlerin hizmetine sunulmuş durumda.
  • Salaş Kazak: Oversize kesimi sayesinde, her ölçüye sahip kişilerin kullanabileceği kazaklar.
  • Örgü kazak: El örgüsü ile yapılan kazaklardır. Kolay kolay eskime özelliği gözlenmez.
  • V Yaka Kazak: Vazgeçilmez bir kazak türü olan bu model yakasının v şeklinde açık olması ile ön plandadır.

Enerjisini ve ilhamını gökkuşağından alan Güneş Kızı, alt giyimden üst giyime, elbiseden ayakkabıya birçok alanda ürüne yer vermektedir. Sürekli yeni ürünlerle içeriğini tazeleyip kaliteli hizmet sunan Güneş Kızı giyim platformu, kolay iade imkanıyla kalitenin kapılarını sizler için aralıyor. Her çeşit ve her rengin bulunduğu bu platform tam size göre.

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerden mahrum kalmamak istiyorsanız, kategorilerimizi incelemeniz yeterli. Filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz kriterleri belirleyebilir, ürün çeşitliliği arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri ise güvenli bir şekilde tamamlanır, kredi kartı bilgileriniz veri tabanına kaydedilmez.