Sneaker

Kadın Salaş Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günlük hayatta yaratmak istediğiniz tarz için ayakkabı seçiminiz çok önemlidir. Salaş bir görüntü için Güneş Kızı firmamızın modellerini inceleyebilirsiniz. Burada bulunan ayakkabılar, güzel bir görüntünün yanı sıra tamamen kalitelidir. Modele göre değişmekle birlikte çoğu keten ve pamuk karışımdır. Yıkanabilir özellikte olduğu için kolay bir şekilde bakım yapabilirsiniz. 

Salaş Tarz için Ayakkabı Modelleri

Güneş Kızı kategorilerimizde çok çeşitli kadın ayakkabı modelleri bulabilirsiniz. Salaş giyim tarzınızı tamamlayacak modeller arasında bez ve spor ayakkabılar vardır. Her modelin farklı rengi bulunur. Firmamızın sitesini inceleyerek istediğiniz gibi bir ayakkabıyı hemen satın alabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmanız ardından birkaç gün içinde ayakkabınız kargoya verilir. Yaklaşık 1-3 iş günü içinde verdiğiniz adrese teslim edilir.

Kadın Spor Ayakkabı 

Ayakkabı seçimlerinizde spor şıklık oluşturmak için Güneş Kızı’nın geniş ürün yelpazesine bakabilirsiniz. Tarzınıza uygun onlarca farklı kadın spor ayakkabı burada bulunur. Her renk ve desende alabileceğiniz ayakkabılarla, salaş şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. 

Kadın Bez Ayakkabı

Günümüzde kadınların en sevdiği modellerden biri, bez ayakkabı çeşitleridir. Güneş Kızı, bu ayakkabı çeşidini farklı renk ve tarzlarla karşınıza çıkarıyor. Kıyafetinize uyabilecek bez ayakkabılar için aşağıdaki renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz:

  • Turuncu
  • Mavi
  • Sarı
  • Siyah
  • Beyaz 

Ayakkabı tercihiniz için daha farklı seçenekler mevcuttur. Birçok rengin bir araya getirildiği ayakkabı modellerini de satın alabilirsiniz. Mağazamızda sevdiğiniz renklerden üretilen ayakkabılar için hemen sipariş oluşturmanız mümkün. 

Şık ve Rahat Ayakkabı Çeşitleri Güneş Kızı’nda

Konforlu bir gün geçirmek için ayakların rahat olması oldukça önemlidir. Eğer kötü bir ayakkabı tercih ederseniz, çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Biz Güneş Kızı olarak bu sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Ürettiğimiz kaliteli ayakkabılarla her zaman rahat hissedeceksiniz.

Üretim esnasında keten ve pamuk kumaş kullanırız. İç astarında ise nubuk kumaşla rahat etmenizi sağlarız. Ayakkabınızı giydiğiniz andan itibaren şıklığı ve rahatlığı aynı anda yaşarsınız. Likralı özelliğinden dolayı ayaklarınızı sıkmaz, herhangi bir yaraya sebep olmaz. Ayakkabıyı alırken kendi numaranıza göre alabilirsiniz. Eğer beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız, Güneş Kızı mağazamızdan kolayca iade talebi oluşturmanız mümkündür. 

Güneş Kızı ile Uygun Fiyatlı Ayakkabı Modelleri

Günlük hayatta kullanacağınız ayakkabı çeşitlerine bakarken bir fiyat araştırması yapabilirsiniz. Bütçenize uygun bir ayakkabı bulmak açısından araştırma yapmak çok önemlidir. Ancak kaliteyi, hiçbir şekilde göz ardı etmemelisiniz. Bu, her pahalı ayakkabının iyi bir kaliteye sahip olduğu anlamına gelmemektedir. Önemli olan üretim aşamasında kullanılan ürünlerdir.

Biz Güneş Kızı olarak salaş tarza uygun ayakkabı çeşitlerimizle müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Modellerimizi uygun fiyatlar biçerek satışa sunarız. Bütçenizi çok fazla zorlamadan istediğiniz gibi salaş görüntüye sahip olabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden kredi veya banka kartıyla hemen ödemenizi gerçekleştirin. En kaliteli ayakkabıyı hemen satın alın. Konforlu bir şekilde ayakkabınızı hemen kullanmaya başlayın!