Pantolon

Kadın Salaş Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Her mevsime uygun pantolon modelleri hem günlük hayatta hem de ofis, okul gibi yerlerde sıklıkla kullanılan giysilerdir. Pantolon modelleri rahat ve kolay kombinlenebilir özellikleri ile en çok satan kadın giyim ürünleri içinde yer alır. Her tarza ve her bütçeye uygun olarak bulunabilecek pantolon modelleri, Güneş Kızı farkıyla çeşitli renk ve desen seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Markamızın ürünleri, tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayacak salaş ve konforlu seçenekler üzerinden sizlere sunuluyor. 

Renkli ve hareketli desenleri seven kullanıcılar için tasarlanan desenli pantolonlarla, sıra dışı ve salaş kombinler elde edilebilir. Desenli pantolonlar dışında da kadın pantolon çeşitleri oldukça fazladır. Bu modeller, her stile uyum sağlar. Salaş ve otantik kadın giyim ürünleri satışında yıllardır hizmet veren Güneş Kızı, birbirinden farklı model ve renkte onlarca pantolon seçeneği bulunmaktadır. 

Pantolon Modelleri

Tüm giyim tarzlarına uygun olarak farklı model ve tarzda üretilen pantolonların birçok çeşidi bulunur. Bu kadın pantolon çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kadın kumaş pantolon
 • Deri pantolon
 • Keten pantolon
 • Yırtmaçlı pantolon
 • Kadın kanvas pantolon
 • Kadın kargo pantolon
 • Jean Pantolon
 • Salaş şalvar pantolon
 • Boru paça pantolon
 • Geniş paça pantolon
 • Keten şalvar pantolon

Tüm kadın pantolon çeşitlerinin bel yükseklikleri birbirinden farklıdır. Pantolonların bel yükseklikleri; normal, düşük ve yüksek bel olmak üzere sınıflandırılmıştır. Farklı kumaş türleri ve tasarımları ile üretilen pantolon modelleri; günlük, ofis ve özel gün stillerine uygun olarak üretilmiştir. Bunun yanında tüm pantolon çeşitleri gömlek, sweatshirt, tişört, bluz ve hırka gibi üst giyim ürünleri ile kolaylıkla kombinlenebilir.

Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kadın pantolon modelleri içinde seçim yapmak için oldukça farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu alternatifler içinden doğru olanı seçmek oldukça önemli bir konudur. Alışveriş aşamasında öncelikle pantolonların hangi ortamda giyileceğine karar verilmelidir. 

Bunun yanında pantolonlar, kullanacak olan kişinin vücut ölçülerine uygun olmalı, içerisinde rahat hissetmesini sağlamalıdır. Ayrıca ufak detaylar, kadınların daha fit bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Örneğin dik çizgili pantolonlar, bacakları olduğundan daha ince gösterir. Geniş ve enine çizgili modeller ise proporsiyonları daha kalın gösteren desenler arasında yer almaktadır. 

Pantolon Fiyatları

Kadın pantolon fiyatları birçok özelliğe bağlı olarak değişir. Pantolonun kumaş kalitesi, fiyatı etkileyen unsurlardan ilkidir. Kaliteli kumaştan üretilen pantolonlar, uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Fiyatlardaki değişiklik sebeplerinden bir diğeri de pantolonun tasarımıdır.  Özel tasarım olan pantolon modelleri diğer pantolonlara göre daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. 

Her kadının pantolon seçimi yapmadan önce mutlaka iyi bir fiyat araştırması yapması gerekir. Bu sayede daha tasarruflu seçimler yapılabilir. Güneş Kızı kategorilerinde, çeşitli fiyat aralıklarında birçok kadın pantolon çeşidi satışa sunmaktadır. Siz de bu ürünleri daha detaylı görmek için hemen kategorilerimizi incelemeye başlayın!