Şort

Kadın Salaş Şort Modelleri ve Fiyatları

Paça kısımları bacağa yapışmayan, dökümlü duran ve geniş dikime sahip olan diz üstü pantolonlar, şort olarak adlandırılan rahat giyim parçalarıdır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan şortlar, aynı zamanda birçok spor türü için de tercih edilmektedir. Erkekler için yapılan şort tasarımları kadar, piyasada çok sayıda kadın şort modelleri de bulunmaktadır.

Şort modelleri ve tasarımlarına göre şort fiyatları değişiklik göstermektedir. Alışveriş yaparken karşınıza çıkabilecek başlıca modeller şunlardır:

  • Mini Şort: Sadece kadınlara özgü olan bu şort modeli, üst bacağın sadece bir kısmını kapatacak modellerdir. 
  • Kot Şort: Kot kumaşlardan tasarlanan bu modeller, yaz kombinlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. 
  • Kumaş Şort: Bu şortlar, sportif duruşunun yanı sıra şık bir görünüm de kazandırır.
  • Salaş Şort: En rahat şortlardan biridir. Salaşlıkla beraber, rahatlığa ve şıklığa kavuşturur.
  • Kadın Keten Şort: Keten kumaşından yapılan bu şortlar, kot kumaş karışımı parçalardır. Kırışmaması ve ütü istememesi, konforlu bir kullanım sunar. 
  • Bermuda Şort: Genellikle iki ip ya da üç ip çeşidi kullanılarak üretilen yumuşak şortlardır.
  • Bisiklet Şortu: Teri dışarı atarak vücudun hava almasını sağlayan şortlardır.
  • Yunus Şortu: Gecelik olarak kullanılabilecek şort türüdür.
  • Spor Şortu: Çift katlı olup, terletip yağ yakımını destekleyen şortlardır.

Size en çok hitap eden şort modelini seçebilir, göz alıcı bir tarz için ilk adımı atabilirsiniz.

Salaş Şortlar

Şorlar, genellikle yaz aylarında tercih edilen alt giyim ürünlerinden biridir. Genellikle yaz aylarında tercih edilen ürünler olduğu için bol ve salaş olması önemlidir. Aksi durumda dar olan şortlar, terleme yapabilir ve bacakları sıkabilir. Bu durum şortun asıl amacını yitirmesine sebep olur. Şortlar insanları sıcak havalarda terletmemek ve bunaltmamak için tasarlanmış giyim ürünleridir. Bu yüzden şortun hakkını verebilmesi için salaş tasarlanması önemli bir etkendir. 

Bunun yanı sıra şortun kumaşı da çok önemlidir. Sıcak havada giyilen kot şorttan beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Sıcak bir havada kot şort giymek istiyorsanız, mutlaka salaş olmalıdır. Kot şortu daha ılık bir havada tercih edebilirsiniz. 

Enerjisini ve ilhamını gökkuşağından alan, alt giyimden, üst giyime, elbiseden, ayakkabıya birçok alanda hizmet veren Güneş Kızı adresi, geniş ve sürekli yenilenen portföyüyle daima sizlerle. Binlerce ürünün bulunduğu ve kaliteyle harmanlandığı Güneş Kızı, sizlere gökkuşağının altında bir güneş gibi parlamayı vaat ediyor.

Salaş Şort Kombinleriyle Fark Yaratın!

Salaş giyim, otantik ve Vintage görünüm sevenler arasında oldukça popülerdir. Güneş Kızı, kategorilerinde tarzınızı yansıtabileceğiniz onlarca model seçeneğine yer veriyor. İçerisinde en çok tercih edilen modeller ise salaş şortlardır. 

Alt giyim parçaları, farklı tişört ve gömleklerle uyum sağlayacak tasarımlara sahip olmalıdır. Renk skalasına bakıldığında, Güneş Kızı her tarzdan üst giyim parçasıyla uyumlu olacak tasarımları karşınıza çıkarıyor. Üstelik uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile alışverişinizi anında tamamlayabiliyorsunuz.