Şal

Soğuk havaların vazgeçilmez parçalarından olan şallar, dış giyim kategorisindeki mevsimlik ürünlerdir. Özellikle sonbahar ve kış mevsimi için ideal olan şal modelleri her tarza hitap eden çeşitleriyle dikkat çeker. Boyun ve göğüs bölgesini korumak amacıyla kullanılan şallar, şık, modern ve sportif bir görünüm için tercih edilebilir. 

Modaya uygun ve soğuktan koruyan buklet şal gibi modeller kendinden desenli tasarımları ile dikkat çeker. Soğuk geçirmeyen ve modern tasarımlara sahip parçalar arasında yer alan bu ürünler, oldukça işlevseldir. Genellikle soft renkleri her kıyafet ile kombinlenebilir. Açık renkler ve pastel tonlar şal desenlerini ön plana çıkaran modern dokunuşlar için idealdir. 

Salaş Şal Modelleri 

Salaş şal modelleri soğuktan koruyan kumaş türlerinden üretilir. Dökümlü ve salaş duruşuyla sportif bir görünüm için ideal olan dış giyim kategorisindeki şallar, her türlü kıyafet ile birlikte kullanılabilir. Bir kot pantolon, kazak ve mont üstüne salaş şalınızı alıp dışarı çıkmak için hızlıca hazırlanabilirsiniz. Bunun yanında spor şık tuniklerle de buklet şal modellerini kombinleyerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kışın soğuğundan korunmak için kaşe kabanlar ve kalın ceketler ile kullanmaya uygun olan şal modellerinin kumaş türleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Yün
  • Pamuk
  • Pamuk+ Yün

Soğuk geçirmeyen ve kendinden deseni olan spor şık şal modelleri ile her ortama uygun bir giyim tarzında kombinler yapabilirsiniz. Terletmeyen yün ve pamuklu kumaş karışımından oluşan ürünler ile boyun bölgenizi soğuktan koruyabilirsiniz. Sonbaharda rüzgar ve fırtınadan korunmak için tercih edebileceğiniz orta kalınlıkta bir şal ile kış mevsimini de rahatlıkla geçirebilirsiniz. 

Buklet Şal Modelleri 

Buklet şal tasarımları gündüz ve gece kullanıma uygundur. Pamuklu esnek kumaşa sahip olan buklet şallar, salaş giyimde her ortama uyum sağlamak için idealdir. Bu ürünler yumuşak dokulu kumaşı ve modern tasarımıyla göz doldurur. Dış giyim ürünlerinde işlevselliği ile ön plana çıkan şal modelleri kaşe kabanlar ile yakışan ikililerdendir. 

Deri ceket ve buklet şal ikilisiyle spor şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu kombin ile hem gündüz hem de gece her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Modern ve salaş giyinmeyi seven kadınlar için özenle tasarlanan, soğuk günlerin vazgeçilmez parçalarından olan dokuma kumaşa sahip buklet şal modelleri, her gardıropta olmazsa olmaz parçalar arasında yer alır.

Desenli Şal Modelleri 

Modern dış giyim ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen kendinden desenli şal modelleri, tasarımıyla ön plana çıkan parçalar arasında yer alır. Dokuma ve örgü modelleriyle verilen desen görünümü salaş ve şık görünümü bir araya getirir. 

Kendinden desenli şal modellerinin farklı kalınlıklardan tasarımları mevcuttur. Orta, kalın ve ince dokuma kumaş şal modelleri arasından mevsime göre bir tercih yapabilirsiniz. Zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun şalları, Güneş Kızı kategorilerimizde yer alan geniş ürün seçenekleri arasından bularak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.