Yağmurluk

Kadın Salaş Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Yağmurluk, üst giyim kategorisinde en çok tercih edilen giyim ürünüdür. Yaz mevsiminin sonuna doğru kışa geçiş dönemlerinde sıkça tercih edilir. Günlük olarak kullanılan her kıyafetin üstüne giyilebilen yağmurluklar, kurtarıcı parçalardır. Suya dayanıklı yağmurluklar bu dönemde yağan yağmurlar için de ekstra uygundur. 

Kadın yağmurluk modelleri ise online giyim sitelerinde ve vitrinlerdeki yerini her dönem korur. Bu modeller farklı renkleri ve çeşitleriyle her tarza uygun olarak tasarlanmıştır. Yağmurluk modellerinde aranan farklı özellikler vardır. Bu özelliklere rağmen en çok tercih edilen yağmurluk modelleri, salaş olanlardır. Salaş kadın yağmurluklar içlerine giyilebilen kazaklara imkân sundukları için kurtarıcı olurlar. Dış giyim kategorisinin en çok sevileni yağmurluk modelleri Güneş Kızı kategorilerimiz üzerinden uygun fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. 

Yağmurluk Modelleri 

Yağmurluk, çoğunlukla dizlerin birkaç santimetre üzerinde olarak tasarlanır. Böylelikle özellikle kadınların kalçalarını kapatarak rahat bir kullanım sağlar. Bu özelliği sayesinde soğuktan ve ıslanmaktan da korur. Kapüşonlu yağmurluk modelleri, bu kategorideki ağırlıklı tasarımlardır. Böylelikle yağışlı havalarda şemsiyeniz olmasa dahi başınız ıslanmaz. Mevsim koşullarına uygun kadın yağmurluk seçenekleri her dolapta kendine yer bulmalıdır. 

Sadece yağışlardan kaçınmak için değil tarzınıza şıklık katmak içinde yağmurluğu tercih edebilirsiniz. Serin havalarda, gece dışarı çıktığınızda yağmurluğunuz şık bir cekete dönüşebilir. Bunun için özellikle eva kumaş yağmurluk modelleri biçilmiş tasarımlardır. Su geçirmez yapısının ötesinde hafif kumaş yapısı üzerinizde bir şey yokmuş hissi verir. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan, esnek bir kullanım alanı olan yağmurluk modelleri uzun soluklu kullanım ömrü sunar. 

Kaliteli Kadın Yağmurluk Modelleri 

Her giyim ürününde olduğu gibi yağmurluk modellerinde de kalite aranan ilk kriterdir. Üst giyim için bu özelliğe ekstra dikkat edilir. Herhangi bir giyim ürününden daha pahalı olabilen bu ürünlerde beklenti arttığı için kalite standardı yüksektir. Kaliteli, şık ve uygun fiyatlı yağmurluk arayışınızın cevabıysa, Güneş Kızı’nda sizleri beklemektedir. Kaliteli bir yağmurlukta olmazsa olmaz özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Modelde kullanılan kumaş boyasının asla solmaması gerekmektedir. Yağışlarda ve yıkama sonrasında boya deformasyonu gözlemlenmemelidir. 
  • Fermuar, çıtçıt ve bağlama iplerinin malzemesi kaliteli olmalıdır. İplikler sökülmemeli, fermuar dişleri atmamalı ve çıtçıtlardaki metaller küflenmemelidir. 
  • Belirtilen beden standartlarıyla tasarım ölçüleri birbirini tutmalıdır.
  • Amacına uygun olarak dokunan kumaşlarla üretilmiş olmalıdır. Yağmurluk kumaşının yünlü bir yapıya sahip olması kimse tarafından beklenen özellik değildir. 

Fonksiyonel bir kullanım sunan yağmurluklar tarzınızın yansımasıdır. Bu yüzden farklı renk seçenekleri beden alternatifleriyle desteklenerek satışa sunulmalıdır. Güneş Kızı yağmurlukları tam da yukarıdaki özelliklere sahiptir. 

Kalite standartları gereği her ürününe aynı özeni gösteren markada yağmurluk alışverişleriniz sizleri pişman etmez. Kullanılacak ürünlerin rahatlığı, uzun ömürlü olması ve sizlere iyi hissettirmesi Güneş Kızı’nın önceliğidir. Kadın yağmurluk alışverişlerinizde de beklentilerinizin üstünde bir memnuniyete tanıklık edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ilk siparişinizi oluşturmak!