Sweatshirt

Kadın Salaş Sweatshirt Modelleri ve Fiyatları

Kış ve bahar aylarının vazgeçilmez parçalarını oluşturan sweatshirt, özellikle spor tarz için kullanılır. Kot pantolon ve taytlarla kombinleyebileceğiniz bu ürünler ile en iyi stili oluşturabilirsiniz. Renkli ve sade desenlerin yanı sıra sırt detaylı, şapkalı ve daha birçok farklı modeli vardır. Tüm hepsini, Güneşkızı firmamızın koleksiyonundan tercih edebilirsiniz.

Sweatshirt Modelleri

Seçeneğinizin çok fazla olduğu sweatshirt modelleri, günlük yaşamın en güzel ürünlerini oluşturur. Güneşkızı firmamız, her modelini tüm kadınların zevkine göre üretmiştir. Kadın sweatshirt seçiminizi yaparken aynı zamanda kaliteli ürünleri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü biz, kumaş seçiminden baskı makinelerine kadar her aşamada sizin konforunuzu düşünerek hareket eden bir firmayız.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz her sweatshirt için kimyasal madde kullanmaktan kaçınırız. Cildinize zarar vermeden sağlığınızı koruyabilirsiniz. Üretim esnasında pamuklu kumaşları tercih ederiz. Baskı aşamasına geçen kadın sweat için zararlı maddeleri kullanmayız. Bu sayede hem kaliteli hem de oldukça şık görünen sweatlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın dilediğiniz ürününü hemen şimdi sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Sweatshirt

Sizi yansıtan bir baskılı sweatshirt almak isterseniz, Güneşkızı firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizin için özenle oluşturduğumuz tasarımlarla spor şıklığınızı yaratmanız mümkündür. Kot pantolon, şort ve tayt kombinleriyle bu harika ürünler, sizi bekliyor! Tarzınıza en uygun olanı seçip hemen günlük yaşamınızdan kullanabileceğiniz sweatshirtlere ulaşabilirsiniz.

Düz Sweatshirt

Sade kıyafetlerden hoşlanıyorsanız, kısa ve uzun sweatshirt modellerinden düz renkli olanları seçebilirsiniz. Sevdiğiniz renge uygun her türlü sweatshirt Güneşkızı’nda! İsterseniz bunlar arasında sırt detaylara sahip olan ürünlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Dar gelen sweatlerden bol olanlara kadar sizi yansıtan renge hemen sahip olma imkânınız vardır.

Peluş Sweat

Son dönemlerin modası peluşlar, sweatshirt modasına da yansımış durumda. Spor tarzınızı, daha sıcak ve samimi göstermek için tercihinizi peluş sweat modellerinden yana kullanmanız mümkündür. Stilinizin yanında oldukça tatlı duran bu kıyafetlerle rahat bir kombin oluşturabilirsiniz.

Hoodie

Döneminde rap müzik sevenlerin tercihi olan hoodie, artık sweat modasının bir parçasıdır. Şapkalı ve salaş sweatshirt denilebilen hoodieler ile dilediğiniz tarzı yaratabilirsiniz. Özellikle kadın hoodie modelleri, kot şortlarla ve pantolonlarla kullanılır. İstediğiniz bir spor ayakkabı, kemer ve aksesuarlarla dilediğiniz stil ortaya çıkar. Firmamız Güneşkızı’nda bunları hemen alarak salaş tarzınızla kışı sıcacık ve spor tarzla geçirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Sweatshirt Güneşkızı’nda

Kaliteli kıyafetleri, bütçenizi zorlamadan almak ister misiniz? Öyleyse Güneşkızı firmamızı, mutlaka her zaman ziyaret etmelisiniz. Yüzlerce sweatshirt çeşidimizle istediğiniz tarzda ürünü bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her kadının zevkine uygun hazırladığımız tasarımlar hazırladığımız gibi herkesin cebine uygun fiyatlar biçiyoruz. Uygun meblağlar ödeyerek aldığınız bu sweatleri, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Sadece doğru bakım yapmanız yeterlidir. Sonrasında kış ve bahar mevsimini, dönemin trendi olan bu parçalarla geçirebilirsiniz.