Elbise

Salaş Elbise Modelleri

Elbiseler, her kadının en çok sevdiği, aynı zamanda onlara en çok yakışan giysilerden biridir. Birbirinden alımlı ve şık elbise modelleri, en uygun fiyatlarla bu kategori altından online ödeme yöntemleri ile bu kategori altından sipariş edilebilir. Her sezon giyilmeye müsait olan elbiseler, tek parça olarak tasarlanır. Her kadının zevklerine ve yaşam tarzlarına uygun olan şık elbise modelleri, en çok yaz aylarında tercih edilir.

Sıcak yaz aylarında, püfür püfür bir ferahlık ve rahatlık sağlayan elbiseler iş hayatında, gündelik hayatta ve gece yaşamında en çok giyilen ürünlerdir. Geniş bir ürün yelpazesinden oluşan elbise modelleri, her renkte ve her yaşa uygun olarak sitemizde satışa sunulur. Spor giyim ve diğer tarzlara sahip olan kadınların gardıroplarında, mutlaka elbise çeşitlerine yer vardır.

Her Kadının Beğenisine Uyan Salaş ve Klasik Elbise Modelleri

Günümüzde özellikle salaş elbise modelleri, giysi kombinlerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Modern ya da klasik tarzlara sahip olan kadınların tercih ettiği bu modellerle, rahatlık ve göz alıcı bir şıklık kolaylıkla sağlanır. Kendi tasarımlarımız olan elbiseler, herkesin beğenilerine hitap eden renklerden ve desenler oluşur. En çok tercih edilen çiçek desenli elbise çeşitlerinin yanı sıra, renkli elbise modelleri de her zaman revaçtadır. Modası asla geçmeyen bir giysi olan elbiseler ise genel olarak şu tasarımlara sahiptir:

  • Kısa kollu
  • Uzun kollu
  • Kolsuz
  • Askılı
  • Straplez
  • Askılı

Yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan elbiseler, boy olarak da gömlek elbise, mini, diz üstü, diz altı ya da uzun elbise modelleridir. Şık detaylara sahip olan elbise modellerimizle, bahar ya da kış aylarında ceketlerle, hırkalarla, bolerolarla ya da yeleklerle çok hoş kombinler yapılır. Farklı giyim tarzına sahip olan kadınlara hitap eden elbiseler; klasik, modern, spor ve abiye tarzların hepsine uygun olan bir çeşitlilik sergiler.

Abiye giyim tarzına uygun olan saten elbise çeşitleri, özel davetler için de en ideal seçimdir. Slim triko elbise ve kloş elbise modelleri ise iş hayatında kadınlara kaliteli bir şıklık sağlar. Salaş giyimden hoşlanan kadınlar ise genel olarak poplin elbise çeşitlerini tercih etmektedir. En son moda trendlerine uygun olan tasarımlarla sitemizde yer alan elbise modelleri, her zaman yüzde yüz iade garantili olarak satışa sunulur.

Göz Alıcı Elbise Modelleri Fiyatları

Güneş Kızı sitemizde bu kategori altında satışa sunulan elbise fiyatları, herkesin bütçesine uygun olan fiyat aralıklarına sahiptir. Aynı zamanda sıklıkla düzenlediğimiz indirim kampanyalarıyla, daha hesaplı fiyatlarla elbise modelleri satın alınabilir. Göz alıcı elbise modelleri ile yazın bunaltıcı sıcakları büyük bir ferahlık içinde yaşanır. Göz alıcı elbise modelleri genel olarak desenlerine ve genel duruşlarına göre çizgili, nakışlı, çiçekli, desenli, ekose, puantiyeli ya da sade çizgilere sahiptir. Bütün bu ayrıntılara ve kullanılan kumaş cinslerine göre elbise modelleri kendi içerisinde farklılık göstermektedir.